Famitech s.r.o. - Výroba zastřešení bazénů a teras
Rodinná firma s dlouholetou tradicí
volejte
+420 603 203 160
Naše reference
Kalkulace ceny

Novinky

Akce PODZIM18

Podzim je tu. Objednejte si zastřešení za posezónní ceny. O vše se postaráme. Rádi poradíme, zkonzultujeme, navrhneme optimální, designovou i ekonomickou variantu zastřešení.

Nabídka zastřešení

Pro svého zákazníka inzerujeme repasované zastřešení typu Basic o rozměrech 3000x6440mm (vnitřní šířka x celková délka) zastřešení je nepoškozené ve velmi dobrém stavu. Cena 37.000 Kč nebo k jednání. Více info na čísle 603 203 160, pan Štěpánek.

Podzimní výprodej v plném proudu

Pořiďte si zastřešení za nejnižší ceny z celého roku. Dopřejte svému bazénu maximální komfort za rozumnou cenu. Přijímáme objednávky již i na novou sezónu 2019.

Fotogalerie

Aktualizovali jsme pro Vás novou fotogalerii. Reference roku 2018

Nově jednokolejné zastřešení

Připravili jsme zcela nové zastřešení s jednou vedoucí kolejnicí. Nechcete zakopávat o hliníkovou lištu a nechcete si kazit dojem z právě položené luxusní dlažby? Pak je zde pro Vás jednokolejné zastřešení typu Tropic. Jezdí hladce a tiše a lze ho mít v různých výškových variantách.

Kde nás najdete?

Zastřešení pro kruhový bazén

Famitech nabízí ve své nabídce zastřešení bazénů také kruhové zastřešení bazénů, neboli oválné zastřešení pro kruhový bazén nebo nappříklad vířivou vanu. Hledáte kruhové zastřešení? Kontaktujte Famitech. Rádi vám zpracujeme nabídku, návrh nebo nezávislou kalkulaci.