Famitech s.r.o. - Výroba zastřešení bazénů a teras
Rodinná firma s dlouholetou tradicí
volejte
+420 603 203 160
Naše reference
Kalkulace ceny

Novinky

Akce ZIMA18 - Nejlepší ceny z celého roku!

Zima je tu a s ní i příprava na novou sezónu 2018. Za nejlepší ceny z celého roku máme všechna bazénová zastřešení. Připravte se na sezónu již teď. Do konce roku objednáte za senzační slevy, montáž proběhne dle Vašich potřeb v roce 2018.

Nové zastřešení teras

Připravili jsme zcela nové zastřešení pro terasy a zimní zahrady. Potřebujete zastřešit terasu? Kontaktujte Famitech.

Fotogalerie

Aktualizovali jsme pro Vás novou fotogalerii našich zastřešení bazénů a teras.

Kde nás najdete?

O společnosti Famitech, s.r.o. - zastřešení bazénů

Rodinná firma, společnost Famitech s.r.o. nabízí své služby úspěšně již od roku 2004. V tomto období zrealizovala více jak 1500 zastřešení bazénů po celé České republice, Rakousku, Německu, Dánsku, Ukrajině a spokojení zákazníci poskytují dobré reference novým a dalším zákazníkům.

Certifikát - výroba zastřešení bazénů Certifikát - výroba zastřešení bazénů Certifikát - výroba zastřešení bazénů

Společnost Famitech nejde cestou masivní propagace a hledání nových zákazníků, o které by se následně nemohla pečlivě starat, a dodržovat tak své závazky.

Pečlivost, vstřícnost a vlídný přístup

Famitech, s.r.o. nabízí vstřícný a pečlivý přístup ke každému zákazníkovi. Přejeme si, abychom s každým zákazníkem měli příjemný vztah, proto ke každému projektu přistupujeme individuálně. Víme, že bazén není nepatrná investice do komfortu a vybavení nemovitosti, ale taky víme, že zastřešení bazénu zvýší jeho standard, praktické využití a je nepostradatelnou součástí pro bezpečný pobyt dětí v okolí bazénu.

Umíme poradit a ušetřit každou korunu navíc

Zastřešení od společnosti Famitech, s.r.o. je vhodné řešení. Zkušenosti, praxe, vlastní doprava, základní segmenty skladem. Volbou společnosti Famitech, s.r.o. dostanete způsob, jak rychlou a finančně nenáročnou cestou, získat zastřešení a užívat si v čisté a teplé vodě ještě tuto sezónu.

Česky, anglicky i německy

Česky, anglicky i německy jsme schopni uzavřít smlouvu, a takto hovořícím klientům zajistit naše služby dle jejich přáni.

Sponzoring - Famitech pomáhá

Rodinná společnost Famitech si všímá svého okolí a tak se rozhodla pomoci tam, kde je to zapotřebí. Formou sponzoringu se snažíme pomoci těm, kteří nás potřebují. Z každého prodaného zastřešení Basic uvolňujeme část finančních prostředků, takže pomáháte také vy.