Famitech s.r.o. - Výroba zastřešení bazénů a teras
Rodinná firma s dlouholetou tradicí
volejte
+420 603 203 160
Naše reference
Kalkulace ceny

Novinky

Nabídka zastřešení

Pro svého zákazníka inzerujeme zánovní kruhové zastřešení na kruhový bazén o průměru 6000mm. Zastřešení je nepoškozené ve velmi dobrém stavu. Cena k jednání. Více info na: ostruzinka.skolka@seznam.cz nebo 602 932 813

Akce PODZIM18

Podzim je tu. Objednejte si zastřešení za posezónní ceny. O vše se postaráme. Rádi poradíme, zkonzultujeme, navrhneme optimální, designovou i ekonomickou variantu zastřešení.

Podzimní výprodej v plném proudu

Pořiďte si zastřešení za nejnižší ceny z celého roku. Dopřejte svému bazénu maximální komfort za rozumnou cenu. Přijímáme objednávky již i na novou sezónu 2019.

Fotogalerie

Aktualizovali jsme pro Vás novou fotogalerii. Reference roku 2018

Nově jednokolejné zastřešení

Připravili jsme zcela nové zastřešení s jednou vedoucí kolejnicí. Nechcete zakopávat o hliníkovou lištu a nechcete si kazit dojem z právě položené luxusní dlažby? Pak je zde pro Vás jednokolejné zastřešení typu Tropic. Jezdí hladce a tiše a lze ho mít v různých výškových variantách.

Kde nás najdete?

O společnosti Famitech, s.r.o. - zastřešení bazénů

Rodinná firma, společnost Famitech s.r.o. nabízí své služby úspěšně již od roku 2004. V tomto období zrealizovala více jak 1500 zastřešení bazénů po celé České republice, Rakousku, Německu, Dánsku, Ukrajině a spokojení zákazníci poskytují dobré reference novým a dalším zákazníkům.

Certifikát - výroba zastřešení bazénů Certifikát - výroba zastřešení bazénů Certifikát - výroba zastřešení bazénů

Společnost Famitech nejde cestou masivní propagace a hledání nových zákazníků, o které by se následně nemohla pečlivě starat, a dodržovat tak své závazky.

Pečlivost, vstřícnost a vlídný přístup

Famitech, s.r.o. nabízí vstřícný a pečlivý přístup ke každému zákazníkovi. Přejeme si, abychom s každým zákazníkem měli příjemný vztah, proto ke každému projektu přistupujeme individuálně. Víme, že bazén není nepatrná investice do komfortu a vybavení nemovitosti, ale taky víme, že zastřešení bazénu zvýší jeho standard, praktické využití a je nepostradatelnou součástí pro bezpečný pobyt dětí v okolí bazénu.

Umíme poradit a ušetřit každou korunu navíc

Zastřešení od společnosti Famitech, s.r.o. je vhodné řešení. Zkušenosti, praxe, vlastní doprava, základní segmenty skladem. Volbou společnosti Famitech, s.r.o. dostanete způsob, jak rychlou a finančně nenáročnou cestou, získat zastřešení a užívat si v čisté a teplé vodě ještě tuto sezónu.

Česky, anglicky i německy

Česky, anglicky i německy jsme schopni uzavřít smlouvu, a takto hovořícím klientům zajistit naše služby dle jejich přáni.

Sponzoring - Famitech pomáhá

Rodinná společnost Famitech si všímá svého okolí a tak se rozhodla pomoci tam, kde je to zapotřebí. Formou sponzoringu se snažíme pomoci těm, kteří nás potřebují. Z každého prodaného zastřešení Basic uvolňujeme část finančních prostředků, takže pomáháte také vy.