Famitech s.r.o. - Výroba zastřešení bazénů a teras
Rodinná firma s dlouholetou tradicí
volejte
+420 603 203 160
Naše reference
Kalkulace ceny

Novinky

Akce ZIMA18 - Nejlepší ceny z celého roku!

Zima je tu a s ní i příprava na novou sezónu 2018. Za nejlepší ceny z celého roku máme všechna bazénová zastřešení. Připravte se na sezónu již teď. Do konce roku objednáte za senzační slevy, montáž proběhne dle Vašich potřeb v roce 2018.

Nové zastřešení teras

Připravili jsme zcela nové zastřešení pro terasy a zimní zahrady. Potřebujete zastřešit terasu? Kontaktujte Famitech.

Fotogalerie

Aktualizovali jsme pro Vás novou fotogalerii našich zastřešení bazénů a teras.

Kde nás najdete?

O zastřešení bazénů a teras od společnosti Famitech.

Výhody zastřešení bazénů

Výhod zastřešení bazénů je nespočetně, ale pro ilustraci jak je zastřešení bazénů důležité a vhodné pro všechny, uvádíme alespoň ty hlavní.

Vyšší hygienická kvalita vody

Zastřešení bazénů ať už nízké nebo podchozí zajišťuje vyšší hygienickou kvalitu vody. Do vody nepadají listy ze stromů, pyl, nenafoukává prach, nemnoží se nebezpečné bakterie a další. Zastřešení Vám šetří náklady na chemii určenou k úpravě vody a čas, který by bylo nutné bez zastřešení bazénu vynaložit na jeho údržbu.

Stálá teplota vody

Díky zastřešení bazénů lze bazén využívat po delší dobu z roku. Nemusí se tedy čekat jen na letní sezónu, ale i v teplých jarních a podzimních měsících můžete bazén aktivně využívat.

Vyšší bezpečí pro všechny

Zakrytý bazén nabízí především vyšší bezpečnost pro všechny, kteří se pohybují v jeho okolí. Do zakrytého bazénu nehrozí pád Vašeho dítěte, nebo domácího mazlíčka.

Neomezená rehabilitace

Pro ty z Vás, kteří bazén chtějí využívat ze zdravotních důvodu a potřebují například schůdky pro bezpečný vstup a výstup z bazénu, nabízí zastřešení od společnosti Famitech boční vstup, který ocení zejména klienti se sníženou pohyblivostí . Tento umožňuje bezpečný a pohodlný vstup do bazénu. Pro přejezd přes madla a schůdky jsme schopni vyrobit dvířka na míru, a to bez příplatku za atypické provedení.

Doporučujeme

Je-li venku nepříznivé počasí, doporučujeme využívat boční vstup, aby při odsunutí segmentů nedocházelo k únikům tepla z pod zastřešení a zákazník mohl pohodlně vstoupit do svého bazénu