Famitech s.r.o. - Výroba zastřešení bazénů a teras
Rodinná firma s dlouholetou tradicí
volejte
+420 603 203 160
Naše reference
Kalkulace ceny

Novinky

Nabídka zastřešení

Pro svého zákazníka inzerujeme zánovní kruhové zastřešení na kruhový bazén o průměru 6000mm. Zastřešení je nepoškozené ve velmi dobrém stavu. Cena k jednání. Více info na: ostruzinka.skolka@seznam.cz nebo 602 932 813

Akce PODZIM18

Podzim je tu. Objednejte si zastřešení za posezónní ceny. O vše se postaráme. Rádi poradíme, zkonzultujeme, navrhneme optimální, designovou i ekonomickou variantu zastřešení.

Podzimní výprodej v plném proudu

Pořiďte si zastřešení za nejnižší ceny z celého roku. Dopřejte svému bazénu maximální komfort za rozumnou cenu. Přijímáme objednávky již i na novou sezónu 2019.

Fotogalerie

Aktualizovali jsme pro Vás novou fotogalerii. Reference roku 2018

Nově jednokolejné zastřešení

Připravili jsme zcela nové zastřešení s jednou vedoucí kolejnicí. Nechcete zakopávat o hliníkovou lištu a nechcete si kazit dojem z právě položené luxusní dlažby? Pak je zde pro Vás jednokolejné zastřešení typu Tropic. Jezdí hladce a tiše a lze ho mít v různých výškových variantách.

Kde nás najdete?

Partneři webu

Přehled www stránek partnerů nabízí odkazy na zajímavé partnerské stránky z příbuzných oborů, dodavatelů, odběratelů nebo www stránky, které s námi spolupracují. Chcete být zde také zveřejněni?

Seznamte se s podrobnými informacemi věnované zastřešení bazénů Basic, jeho přednostem, technické specifikaci, prodloužené záruce a akčním nabídkám.
Certifikovaná instruktorka Marie Klenková nabízí pro správný vývoj dítěte bezpečné plavání kojenců v Praze.
Nabízíme kvalitní krycí plachty na bazén včetně příslušenství pro uchycení.
MilvitWater nabízí úpravy a filtrace vody, rozbor vody, návrhy, realizace a servis pro průmysl i domácnost. Na e-shopu najdete kompletní nabídku úpraven vody a příslušenství.
Bazény, zahrady - Bazény jsou praktickými doplňky zahrad.
Výroba bazénů na zakázku

Články partnerů

Kolem bazénů, zastřešení bazénů, úpravy vody, vodních sportů se točí mnoho firem. My se vám pokusíme představit některé z nich.

Bazénová chemie vhodně doplňuje snahu o maximální kvalitu vody. Ruku v ruce zastřešení bazénů je to způsob, jak si dopřát vyšší kvalitu vody a tak bezproblémové používání bazénu.

Výrobci bazénů, příslušenství k bazénům

Český bazén - specializovaný bazénářský obchod"
Levné plastové bazény přímo od výrobce z těch nejlepších materiálů vyrobených na nejmodernější a nejpřesnější švýcarské technologii. Chcete nový bazén? Jedině od Bazény výroba, sro.
Řešíte dodavatele a výroba bazénů a zastřešení na míru pro váš dům a zahradu? Vyberte si z naší nabídky. Ušetříte!

Dům a zahrada

V zastřešeném bazénu vás už nepřízeň počasí nikdy nezaskočí. Užívejte si léto, vodu a pozitivní energii proudící z příjemně upraveného okolí. Povolejte do svých služeb zahradní architekty. Vše zajistí za vás. Graseko, s.r.o. realizuje zahrady na míru a následně převezme i jejich údržbu. Profesionálně a za skvělou cenu.

Bydlení

Hledáte levné a přitom vysoce profesionální stěhování v Praze? Objednejte si stěhováky z kvalitni-stehování.cz a budete spokojeni jak cenou, tak přístupem. Jsme pojištěni a máme bohaté zkušenosti se stěhováním bytů, kanceláří, firem po celé Evropě.