Famitech s.r.o. - Výroba zastřešení bazénů a teras
Rodinná firma s dlouholetou tradicí
volejte
+420 603 203 160
Naše reference
Kalkulace ceny

Novinky

Nabídka zastřešení

Pro svého zákazníka inzerujeme repasované zastřešení typu Basic o rozměrech 3000x6440mm (vnitřní šířka x celková délka) zastřešení je nepoškozené ve velmi dobrém stavu. Cena 50.000 Kč nebo k jednání. Více info na čísle 603 203 160, pan Štěpánek.

Fotogalerie

Aktualizovali jsme pro Vás novou fotogalerii. Reference roku 2018

Nově jednokolejné zastřešení

Připravili jsme zcela nové zastřešení s jednou vedoucí kolejnicí. Nechcete zakopávat o hliníkovou lištu a nechcete si kazit dojem z právě položené luxusní dlažby? Pak je zde pro Vás jednokolejné zastřešení typu Tropic. Jezdí hladce a tiše a lze ho mít v různých výškových variantách.

Akce LÉTO18 - Nejlepší ceny z celého roku!

Léto je tu. Objednejte si zastřešení za prázdninové ceny. O vše se postaráme. Rádi poradíme, zkonzultujeme, navrhneme optimální, designovou i ekonomickou variantu zastřešení.

Kde nás najdete?

Podchozí zastřešení bazénů - velké bazénové zastřešení

V naší nabídce výroby zastřešení bazénů naleznete také velká, nebo-li vysoká zastřešení bazénů. Tyto zastřešení spadají do kategorie Podchozí zastřešení bazénů a umožňuje pohodlný pohyb i pod zastřešením. Díky tomu můžete pohodlně používat bazén i když není zastřešení staženo a oddávat se vodním radovánkám například i když prší.