Famitech s.r.o. - Výroba zastřešení bazénů a teras
Rodinná firma s dlouholetou tradicí
volejte
+420 603 203 160
Naše reference
Kalkulace ceny

Novinky

Nabídka zastřešení

Pro svého zákazníka inzerujeme zánovní kruhové zastřešení na kruhový bazén o průměru 6000mm. Zastřešení je nepoškozené ve velmi dobrém stavu. Cena k jednání. Více info na: ostruzinka.skolka@seznam.cz nebo 602 932 813

Akce PODZIM18

Podzim je tu. Objednejte si zastřešení za posezónní ceny. O vše se postaráme. Rádi poradíme, zkonzultujeme, navrhneme optimální, designovou i ekonomickou variantu zastřešení.

Podzimní výprodej v plném proudu

Pořiďte si zastřešení za nejnižší ceny z celého roku. Dopřejte svému bazénu maximální komfort za rozumnou cenu. Přijímáme objednávky již i na novou sezónu 2019.

Fotogalerie

Aktualizovali jsme pro Vás novou fotogalerii. Reference roku 2018

Nově jednokolejné zastřešení

Připravili jsme zcela nové zastřešení s jednou vedoucí kolejnicí. Nechcete zakopávat o hliníkovou lištu a nechcete si kazit dojem z právě položené luxusní dlažby? Pak je zde pro Vás jednokolejné zastřešení typu Tropic. Jezdí hladce a tiše a lze ho mít v různých výškových variantách.

Kde nás najdete?

Technické informace o zastřešení bazénů od Famitech

Hliníkové profily

Hliníkové profily s povrchovou úpravou přírodní elox (nejkvalitnější úprava hliníkových profilů).

Tyto profily byly vyvinuty speciálně pro konstrukce zastřešení bazénů a tím splňují důležité podmínky pro stabilitu celé konstrukce a zároveň jsou odlehčeny natolik, aby pojezd zastřešením byl co nejkomfortnější. Používáme tři druhy nosných profilů a to 30x50, 50x50, 70x50. 

Polykarbonátové desky

Pro výplně zastřešení používáme polykarbonátové desky Makrolon firmy Bayer.

Komůrkové polykarbonátové desky Makrolon multi UV

Komůrkové desky Makrolon jsou vynikající materiál pro tepelně izolační nerozbitné zasklívání, prosvětlování a zastřešení. Jsou opatřeny koextrudovanou ochrannou vrstvou proti UV záření, která zajišťuje mimořádnou odolnost vůči stárnutí vlivem klimatických podmínek, zabezpečuje dlouhou životnost, zajišťuje dlouhodobé zachování optických vlastností a pomáhá zachovat vysokou tuhost a únosnost. Touto vrstvou je opatřena jedna strana desek.

Díky vysoké rázové houževnatosti zajišťují polykarbonátové desky vysokou bezpečnost, je vyloučen vznik střepů a dále se minimalizuje možnost poškození při dopravě a montáži.

Vlastnosti komůrkových polykarbonátových desek

extrémní odolnost proti rozbití
vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům
stabilita fyzikálních a mechanických vlastností v širokém teplotním rozmezí (-40°C až +115°C)
vynikající tepelně izolační vlastnosti
homogenní povrch, snadná údržba
velmi dobrá propustnost světla

Plné polykarbonátové desky Makrolon mono UV

Jako základní surovina se používá vysoce kvalitní polykarbonátový granulát od firmy Bayer A.G. Díky vysoké průsvitnosti, hladkému povrchu a praktické nerozbitnosti nacházejí tyto desky široké uplatnění v různých odvětvích, a to jak v interiérových, tak i v exteriérových aplikacích.

Desky jsou opatřeny oboustrannou koextrudovanou UV ochranou, jejímž použitím nedochází ke zhoršování těchto vynikajících vlastností a desky si je zachovávají i pří teplotách – 100 °C až + 120 °C.

Vlastnosti plných polykarbonátových desek

extrémní odolnost proti prasknutí
velmi dobrý prostup světla
teplotní rozsah použití od – 100 °C do + 120 °C

Pojezdové dráhy

Pojezdové dráhy jsou vyrobeny z hlinikové slitiny opět v provedení přírodní elox.

Počet kolejí pojezdových drah závisí na počtu segmentů bazénového zastřešení. Oproti jiným výrobcům, je výška našich pojezdových drah pouze 15 mm.

Ostatní prvky

Pojezdová kola s nerezovými kuličkovými ložisky a madla ze stabilizovaných plastů.

Spojovací materiály, zajišťovací prvky - vše v provedení hliník a nerez.