Famitech s.r.o. - Výroba zastřešení bazénů a teras
Rodinná firma s dlouholetou tradicí
volejte
+420 603 203 160
Naše reference
Kalkulace ceny

Novinky

Akce ZIMA18 - Nejlepší ceny z celého roku!

Zima je tu a s ní i příprava na novou sezónu 2018. Za nejlepší ceny z celého roku máme všechna bazénová zastřešení. Připravte se na sezónu již teď. Do konce roku objednáte za senzační slevy, montáž proběhne dle Vašich potřeb v roce 2018.

Nové zastřešení teras

Připravili jsme zcela nové zastřešení pro terasy a zimní zahrady. Potřebujete zastřešit terasu? Kontaktujte Famitech.

Fotogalerie

Aktualizovali jsme pro Vás novou fotogalerii našich zastřešení bazénů a teras.

Kde nás najdete?

Zastřešení Teras

Terasa - Mystic

Základní technické údaje

Stručný popis produktu

Hledáte opravdu kvalitní a vysoce spolehlivé zastřešení pro vaši terasu? Toužíte po zastřešení, které můžete využívat i ke svobodnému pohybu po terase i když je zatažené? Objednejte si zastřešení terasy od Famitech.

 

Zastřešení teras

Nedovolí Vám špatné počasí využívat Vaši terasu ? Omezuje déšť, vítr a nevlídné počasí vaše klidné chvíle na balkóně či terase ?

Využijte našeho systému pro zastřešení teras. Nabízíme Vám elegantní řešení pomocí lehké posuvné konstrukce z hliníkových profilů s „prosklenou“ výplní, kde běžné sklo nahrazuje plně bezpečnostní polykarbonát. Díky posuvnému systému můžete Vaši terasu uchránit před nepříznivým počasím anebo naopak ji plně otevřít a dát průchod čerstvému vzduchu a slunečnímu svitu.

Nenechte dále nevlídné počasí, aby Vám určovalo kdy budete moci relaxovat a užívat si své chvíle pohody a klidu. Využijete naší nabídky a zastřešte si Vaši terasu pro krásné chvíle klidu a odpočinku.

 

Základní provedení zahrnuje

Základní provedení zastřešení teras zahrnuje segmenty se spojovacími výztužemi z hliníkových profilů, přední i zadní odnímatelná čela z hliníkových profilů v povrchové úpravě s výplní, těsněné UV stabilizovanou folií, kolejové vedení z hliníkových profilů o výšce 18mm, madla segmentů a čel černá, kvalitní spojovací materiály, aretační kolíky z nerezových a hliníkových materiálů.

Fotogalerie - Terasa 1
Fotogalerie - Terasa 2
Fotogalerie - Terasa 3
Fotogalerie - Terasa 4
Fotogalerie - Terasa 5
Fotogalerie - Terasa 6
Fotogalerie - Terasa 7
Fotogalerie - Terasa 8
Kontaktní formulář
(*) Jeden povinný údaj - buď e-mail nebo telefonní číslo.