Famitech s.r.o. - Výroba zastřešení bazénů a teras
Rodinná firma s dlouholetou tradicí
volejte
+420 603 203 160
Naše reference
Kalkulace ceny

Novinky

Nabídka zastřešení

Pro svého zákazníka inzerujeme zánovní kruhové zastřešení na kruhový bazén o průměru 6000mm. Zastřešení je nepoškozené ve velmi dobrém stavu. Cena k jednání. Více info na: ostruzinka.skolka@seznam.cz nebo 602 932 813

Akce PODZIM18

Podzim je tu. Objednejte si zastřešení za posezónní ceny. O vše se postaráme. Rádi poradíme, zkonzultujeme, navrhneme optimální, designovou i ekonomickou variantu zastřešení.

Podzimní výprodej v plném proudu

Pořiďte si zastřešení za nejnižší ceny z celého roku. Dopřejte svému bazénu maximální komfort za rozumnou cenu. Přijímáme objednávky již i na novou sezónu 2019.

Fotogalerie

Aktualizovali jsme pro Vás novou fotogalerii. Reference roku 2018

Nově jednokolejné zastřešení

Připravili jsme zcela nové zastřešení s jednou vedoucí kolejnicí. Nechcete zakopávat o hliníkovou lištu a nechcete si kazit dojem z právě položené luxusní dlažby? Pak je zde pro Vás jednokolejné zastřešení typu Tropic. Jezdí hladce a tiše a lze ho mít v různých výškových variantách.

Kde nás najdete?

Zastřešení Teras

Terasa - Mystic

Základní technické údaje

Stručný popis produktu

Hledáte opravdu kvalitní a vysoce spolehlivé zastřešení pro vaši terasu? Toužíte po zastřešení, které můžete využívat i ke svobodnému pohybu po terase i když je zatažené? Objednejte si zastřešení terasy od Famitech.

 

Zastřešení teras

Nedovolí Vám špatné počasí využívat Vaši terasu ? Omezuje déšť, vítr a nevlídné počasí vaše klidné chvíle na balkóně či terase ?

Využijte našeho systému pro zastřešení teras. Nabízíme Vám elegantní řešení pomocí lehké posuvné konstrukce z hliníkových profilů s „prosklenou“ výplní, kde běžné sklo nahrazuje plně bezpečnostní polykarbonát. Díky posuvnému systému můžete Vaši terasu uchránit před nepříznivým počasím anebo naopak ji plně otevřít a dát průchod čerstvému vzduchu a slunečnímu svitu.

Nenechte dále nevlídné počasí, aby Vám určovalo kdy budete moci relaxovat a užívat si své chvíle pohody a klidu. Využijete naší nabídky a zastřešte si Vaši terasu pro krásné chvíle klidu a odpočinku.

 

Základní provedení zahrnuje

Základní provedení zastřešení teras zahrnuje segmenty se spojovacími výztužemi z hliníkových profilů, přední i zadní odnímatelná čela z hliníkových profilů v povrchové úpravě s výplní, těsněné UV stabilizovanou folií, kolejové vedení z hliníkových profilů o výšce 18mm, madla segmentů a čel černá, kvalitní spojovací materiály, aretační kolíky z nerezových a hliníkových materiálů.

Fotogalerie - Terasa 1
Fotogalerie - Terasa 2
Fotogalerie - Terasa 3
Fotogalerie - Terasa 4
Fotogalerie - Terasa 5
Fotogalerie - Terasa 6
Fotogalerie - Terasa 7
Fotogalerie - Terasa 8