Famitech s.r.o. - Výroba zastřešení bazénů a teras
Rodinná firma s dlouholetou tradicí
volejte
+420 603 203 160
Naše reference
Kalkulace ceny

Novinky

Nabídka zastřešení

Pro svého zákazníka inzerujeme zánovní kruhové zastřešení na kruhový bazén o průměru 6000mm. Zastřešení je nepoškozené ve velmi dobrém stavu. Cena k jednání. Více info na: ostruzinka.skolka@seznam.cz nebo 602 932 813

Akce PODZIM18

Podzim je tu. Objednejte si zastřešení za posezónní ceny. O vše se postaráme. Rádi poradíme, zkonzultujeme, navrhneme optimální, designovou i ekonomickou variantu zastřešení.

Podzimní výprodej v plném proudu

Pořiďte si zastřešení za nejnižší ceny z celého roku. Dopřejte svému bazénu maximální komfort za rozumnou cenu. Přijímáme objednávky již i na novou sezónu 2019.

Fotogalerie

Aktualizovali jsme pro Vás novou fotogalerii. Reference roku 2018

Nově jednokolejné zastřešení

Připravili jsme zcela nové zastřešení s jednou vedoucí kolejnicí. Nechcete zakopávat o hliníkovou lištu a nechcete si kazit dojem z právě položené luxusní dlažby? Pak je zde pro Vás jednokolejné zastřešení typu Tropic. Jezdí hladce a tiše a lze ho mít v různých výškových variantách.

Kde nás najdete?

O zastřešení bazénů a teras od společnosti Famitech.

Výhody zastřešení bazénů

Výhod zastřešení bazénů je nespočetně, ale pro ilustraci jak je zastřešení bazénů důležité a vhodné pro všechny, uvádíme alespoň ty hlavní.

Vyšší hygienická kvalita vody

Zastřešení bazénů ať už nízké nebo podchozí zajišťuje vyšší hygienickou kvalitu vody. Do vody nepadají listy ze stromů, pyl, nenafoukává prach, nemnoží se nebezpečné bakterie a další. Zastřešení Vám šetří náklady na chemii určenou k úpravě vody a čas, který by bylo nutné bez zastřešení bazénu vynaložit na jeho údržbu.

Stálá teplota vody

Díky zastřešení bazénů lze bazén využívat po delší dobu z roku. Nemusí se tedy čekat jen na letní sezónu, ale i v teplých jarních a podzimních měsících můžete bazén aktivně využívat.

Vyšší bezpečí pro všechny

Zakrytý bazén nabízí především vyšší bezpečnost pro všechny, kteří se pohybují v jeho okolí. Do zakrytého bazénu nehrozí pád Vašeho dítěte, nebo domácího mazlíčka.

Neomezená rehabilitace

Pro ty z Vás, kteří bazén chtějí využívat ze zdravotních důvodu a potřebují například schůdky pro bezpečný vstup a výstup z bazénu, nabízí zastřešení od společnosti Famitech boční vstup, který ocení zejména klienti se sníženou pohyblivostí . Tento umožňuje bezpečný a pohodlný vstup do bazénu. Pro přejezd přes madla a schůdky jsme schopni vyrobit dvířka na míru, a to bez příplatku za atypické provedení.

Doporučujeme

Je-li venku nepříznivé počasí, doporučujeme využívat boční vstup, aby při odsunutí segmentů nedocházelo k únikům tepla z pod zastřešení a zákazník mohl pohodlně vstoupit do svého bazénu