Famitech s.r.o. - Výroba zastřešení bazénů a teras
Rodinná firma s dlouholetou tradicí
volejte
+420 603 203 160
Naše reference
Kalkulace ceny

Novinky

Nabídka zastřešení

Pro svého zákazníka inzerujeme zánovní kruhové zastřešení na kruhový bazén o průměru 6000mm. Zastřešení je nepoškozené ve velmi dobrém stavu. Cena k jednání. Více info na: ostruzinka.skolka@seznam.cz nebo 602 932 813

Akce PODZIM18

Podzim je tu. Objednejte si zastřešení za posezónní ceny. O vše se postaráme. Rádi poradíme, zkonzultujeme, navrhneme optimální, designovou i ekonomickou variantu zastřešení.

Podzimní výprodej v plném proudu

Pořiďte si zastřešení za nejnižší ceny z celého roku. Dopřejte svému bazénu maximální komfort za rozumnou cenu. Přijímáme objednávky již i na novou sezónu 2019.

Fotogalerie

Aktualizovali jsme pro Vás novou fotogalerii. Reference roku 2018

Nově jednokolejné zastřešení

Připravili jsme zcela nové zastřešení s jednou vedoucí kolejnicí. Nechcete zakopávat o hliníkovou lištu a nechcete si kazit dojem z právě položené luxusní dlažby? Pak je zde pro Vás jednokolejné zastřešení typu Tropic. Jezdí hladce a tiše a lze ho mít v různých výškových variantách.

Kde nás najdete?

Zastřešení bazénu Atyp

Basic Atyp

Základní technické údaje

Stručný popis produktu

Hledáte opravdu kvalitní a vysoce spolehlivé zastřešení pro váš bazén? Toužíte po zastřešení, které můžete využívat i ke svobodnému pohybu kolem bazénu i když je zatažené? Objednejte si zastřešení bazénu Atyp od Famitech.

 

Atypická zastřešení bazénu

Máte nevšední požadavky nebo přání? Je váš bazén v netradiční poloze nebo je netradiční konstrukce? Chcete váš bazén přes to zastřešit? Obraťte se na Famitech. Máme bohaté zkušenosti právě s atypickými konstrukcemi a v ČR jsme takřka jediní, kteří si s tím umí poradit. Jsme výrobci zastřešení pro atypické požadavky.

Výhody atypického zastřešení

Atypická zastřešení bazénů dále využívají výhod obou zastřešení. Jak nízkých, tak i podchozích. Atypickým zastřešením bazénu máte vždy jistotu, že maximálně vyjdeme vstříc jakýmkoliv vašim přáním a individuálním potřebám našeho zákazníka.

Atypická zastřešení bazénů - nabízené produkty

Naše společnost nabízí velký výběr atypického zastřešení bazénů, které tvoří velmi variabilní program pro vaše bazény. Mezi hlavní produkty patří především atypické zastřešení Atyp Basic - Basic, atypické zastřešení Atyp Fantasy a atypické zastřešení Atyp Champion - Basic.

Fotogalerie - Atyp 1
Fotogalerie - Atyp 2
Fotogalerie - Atyp 3
Fotogalerie - Atyp 4
Fotogalerie - Atyp 5
Fotogalerie - Atyp 6
Fotogalerie - Atyp 7
Fotogalerie - Atyp 8
Fotogalerie - Atyp 9